• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle - ATV Canlı İzle 5 Kasım 2013

ATV Ekranlarında yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorlarını alt üst eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor... Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son
2013-11-05, 16:17:00
Okunma: 657
0 Yorum
resim

ATV Ekranlarında yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorlarını alt üst eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor... Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm İzle,Müge Anlı İzle,Müge Anlı Tatlı Sert İzle,Müge Anlı izle,ATV Canlı İzle, ATV İzle...

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan “MÜGE ANLI İLE TATLI SERT” programı, her sezon başında yardım kampanyası yapmak için yola çıkıyor. Müge Anlı’nın ekibi, Türkiye’nin dört bir yanına yardımlar ulaştırabilmek adına harekete geçiyor. 


MÜGE ANLI'DA KÜFÜR ŞOKU! 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dün aranmaya başlanan 8 gün önce evinden 19 yaşındaki Özgür E. tarafından kaçırıldığı söylenen 12 yaşındaki Cansel C. Canlı yayına bağlanarak yaşadıklarını anlatmak istedi. 


Müge Anlı’nın “Neredesin” sorusuna “dışarıda dağlar, ırmaklar, denizler var” diyen, sözde nerede olduğundan bihaber olan Cansel’in çelişkili cevapları akıllarda soru işaretleri uyandırdı. Cansel C.’nin konuşmaları babaannesi ve annesinin Özgür E.’nin annesi Sultan hanıma küfür etmesi ile yarıda kesildi. Küfürlerin ardından babaanne Döndü hanım Sultan hanımın üzerine yürümek istedi. Bu gibi konularda artık tecrübe sahibi olan teknik ekip programı kesip reklam dönmeye başladı. 

Etiketler :

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri