• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Adını Kalbime Yazdım 13. Bölüm FULL HD kalitesinde izle

Adını Kalbime Yazdım 11. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Adını Kalbime Yazdım bu hafta duygu dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Adını Kalbime Yazdım 11. bölüm 2. fragmanında Dicle annesinden hesap sorar. Adını Kalbime Yazdım y
2014-01-12, 14:04:38
Okunma: 449
0 Yorum
resim

Adını Kalbime yazdım 11. bölüm özeti 11 Ocak Cumartesi saat 22.45'te Show TV'de. 

Ömer, Kureyşa'yı İkna Edecek Mi?
 
Ömer, Leyla'dan uzak durması için her ne kadar Kureyşa'yı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz ve Kureyşa, kesinlikle Leyla konusunda geri adım atmaz. Zilan, Kadir'in Ceylan'ın peşinden Adana'ya gittiğini öğrenir. 

Ömer Vurulur 
Halil'in baskısıyla evine dönen Dicle annesinden hesap sorar. Zilan, Kureyşa ile doktara gider ve Kureyşa Zilan'ın hamile olmadığını öğrenir. Ceylan'ı kurtarmak için giden Kadir ile Hasan'ın adamlarından oluşan ekip arasında çıkan çatışmada çıkar ve Ömer vurulur. 

Adını Kalbime Yazdım yeni bölümüyle 11 Ocak Cumartesi saat 22.45'te Show TV'De 

Adını Kalbime Yazdım 10. bölümde neler yaşanmıştı? 

Ömer, Bozbey Konagını Basıyor 
Ömer ve Leyla arasındaki yakınlaşmaya tanık olan Halil deliye döner. Bir yanda kardeşi Dicle, bir yanda gözünden sakındığı Leyla vardır. Hışımla Bozbey konağını basar, Ömer ' i tehdit eder ve Dicle ' yi alır. Ya Ömer ile Dicle ' nin nikahı yapılacak ya da anlaşma bozulacaktır. 

Kureyşa, Leyla ' yı Mardin ' den Gönderecek Mi? 
Leyla ' nın Halil ve Ömer arasında bir tehdit olacağını anlayan Kureyşa, zorla da olsa Leyla ' yı Mardin ' den göndermeye karar verir. Öte yandan Kadir, Adana ' da korkunç bir batağın içine saplanmak üzere olan Ceylan ' ın izini bulur. Onu kurtarmak için yola çıkar ancak kendisini bekleyen acı sürprizden henüz habersizdir. 

Etiketler :

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri