• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Arka Sokaklar Dizisi 315. Bölüm Fragmanı Kanal D’de Canlı İzle

Arka Sokaklar Nefesleri Tutarak İzleyeceğiniz Bir Bölümle Geliyor ekranlara Arka Sokaklar Heyecan Fırtınası Dinmiyor,Arka Sokaklar Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti İzle,Arka Sokaklar Son Bölüm ve Video İzle,Arka Sokaklar Fragman
2014-01-21, 05:11:54
Okunma: 530
0 Yorum
resim

Konseyin merkezi Amerika’dadır ama, çalışma alanları daha çok Körfez ülkeleri ve Kuzey Irak’tır. Türk ve Amerikalı ortakların bu bölgelerdeki yatırımları ile ilgili danışmanlık ve temsilcilikhizmeti sunmaktadırlar. Soydan Bey’in bu toplantıda bulunma sebebi Amerikalı dostlarının Cevher Şanlı’yı istemesidir. Müsteşar beyin talimatı, Cevher ile ilgili tüm bilgilerin Soydan ilepaylaşılmasıdır. Eğer ki Cevher’i de önce ekip yakalarsa kendisine teslim etmesi gerektiğini söyler.

Arif bu duruma çok sinirlenir. Bilgileri Rıza ile paylaşır. Rıza Baba, Mesut’un evine giderek bu bilgileri onlara da aktarır. Soydan’ın emniyette tüm bilgileri öğrendiği adamı Komiser Bekir’dir. Bekir sayesinde ekip ile ilgili bilgitoplamaya başlar. Arif, Soydan’ın baskısıyla ve “üst ast ilişkisinin gereklerini yerine getirmeyip emri altında olduğukurumlara yeterli iş birliği ve desteği sağlamadığı bahanesiyle merkeze çekilir.” Ekip, bu duruma daha da hırslanır. Cevher’in izini bulurlar. Ekip kimseye haber vermeden operasyona hazırdır. Ancak Cevher’i yakalamaları, ekip için hiç iyi olmayacaktır. Rıza’nın canını acıtmak için namlunun ucunda bu sefer Ali vardır.

Etiketler :

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri