• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Kurtlar Vadisi Pusu 214. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Kurtlar vadisi pusu 212. yeni bölüm de neler yaşanıyor?kvp 212 bölüm fragmanı izle. Kurtlar vadisi pusu 212. yeni bölüm fragmanı ve özeti
2014-01-21, 15:48:00
Okunma: 515
0 Yorum
resim

Kurtlar vadisi pusu 212. yeni bölüm de neler yaşanıyor?kvp 212 bölüm fragmanı izle. Kurtlar vadisi pusu 212. yeni bölüm fragmanı ve özeti habergazete.com sitemizde. Kurtlar vadisi pusu bu hafta 

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 2012. YENİ BÖLÜM FRAGMANI BU HAFTA 23 OCAK

 

 

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı veherkesi şoke edecek bir bölümle bu hafta izleyicisinin karşısına çıkıyor. Ekranlarınunutulmaztutkusu KURTLAR VADİSİ PUSU yeni bölüm bu hafta Perşembe akşamı atvekranlarından naklen olacak.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. Bölümde ak saçlı polat alemdar abüyük şok!KURTLAR VADİSİ PUSU geçen haftaki bölümde telefonda Cahit ilegörüşen ve buluşma randevusu veren Abdülhey çiftlik evinde beklerken tapınakçılartarafından tuzağa düşürülür.

 

Abd den gelen müfettiş Kane ve beraberindeki Armegeddontimleri ve cahit ile birlikte Abdülhey in bulunduğu eve baskın yaparlar. Abdülheykendisine yapılan baskın sonrası evde bulunan silahla evin içine saldıranlarısilahı ile öldürür.

 

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri