• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Medcezir Dizisi 21. Yeni Bölüm Fragmanı İzle - Youtube

Çağatay Ulusoy’un" Yaman" ,, Serenay SarıKaya!nın "Mira" karakterini Canlandırdığı dizi olan Medcezir’de Neler Olacak?Tehlikeli bir bomba haline gelen orkun yaman a neler yapacak?Yaman’la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzu
2014-01-21, 15:52:51
Okunma: 460
0 Yorum
resim

medcezir

 Gizemli bir aşk hikayesini konu edinen Medcezir dizisinin 18. bölümündeneler olacağı merak konusu. 

Yaman’la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir deprem başlatır. Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmaz; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir olur. Yaman ise temiz bir başlangıç yapmak için Orkun’dan sonra Hasan’la da yüzleşir. Geçmişine ait bütün karanlık kapıları tek tek kapatmaya kararlıdır. 

 

Aynı gece Faruk’un geçirdiği trafik kazası Yaman’ın Tozludere’deki hayatına da dokunur. Öte yandan Mira ile Yaman’ın ayrıldıkları günden sonra ilk kez sakin bir şekilde konuşmalarına da olanak sağlar. Yaman, Mira’nın umutlarını yenidenyeşertecek değerli bir adım atar. 


Civanoğlu ailesinin evinde başlayan kriz  beklenmedik  bir sonla noktalanır. O andan itibaren Yaman ile Orkun arasındaki gerginlik ezeli bir düşmanlığa dönüşür.. 

Orkun geçireceği büyük değişimden sonra, Yaman’ın karşısına eskisinden çok daha tehlikeli ve güçlü bir düşman olarak çıkar.  

 

 

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri