• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Arka Sokaklar 316. Bölüm Fragmanı FULL izle - Youtube

Ekranların sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar 314. Bölüm fragmanları izle, Arka Sokaklar Son Bölüm fragmanları seyret, Arka Sokaklar yeni 314. Bölüm fragmanları izle, fenomen dizi Arka Sokaklar fragmanları izle, Kanal D di
2014-01-23, 16:10:55
Okunma: 1253
0 Yorum
resim

Arka Sokaklar Son Bölüm özeti Ekip, Cevher'i yakalıyor
Arka Sokaklar Son Bölümde Ekip, Cevher’i yakalıyor ancak, bu onlar için kötü bir sürprizi de beraberinde getiriyor.

Arka Sokaklar Son Bölümde aradan 15 gün geçmiştir. Ekip, Cevher’i yakalamanınpeşindedir. Arif Müdür, Bakanlık müsteşarı ve yardımcısıyla toplantıya çağırılır. Cevher ile ilgiliyukarıdan sürekli baskı vardır. Bu durum pek hayra alamet değildir.

Arka Sokaklar Son Bölümde Arif, katıldığı toplantıda Soydan Öğüt ile tanıştırılır. Türk - Amerikan Stratejik Ortaklık Konseyi Kurucu Başkanı’dır. Konseyin merkezi Amerika’dadır ama,çalışma alanları daha çok Körfez ülkeleri ve Kuzey Irak’tır. Türk ve Amerikalı ortakların bu bölgelerdeki yatırımları ile ilgili danışmanlık ve temsilcilik hizmeti sunmaktadırlar. Soydan Bey’in bu toplantıda bulunma sebebi Amerikalı dostlarının Cevher Şanlı’yı istemesidir. Müsteşar beyin talimatı, Cevher ile ilgili tüm bilgilerin Soydan ile paylaşılmasıdır. Eğer ki Cevher’i de önce ekip yakalarsa kendisine teslim etmesi gerektiğini söyler.

 

 

Etiketler :

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri