• Midyat
    °C
  • Mardin
    °C
  • Ankara
    °C

Küçük Ağa 11. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Küçük Ağa 9. bölümü ile reytingleri topladı ve günün birincisi oldu. Bu bölümde Mehmetcan aşık oluyor.
2014-03-27, 18:04:18
Okunma: 419
0 Yorum
resim
Küçük Ağa 9. bölümü ile reytingleri topladı ve günün birincisi oldu. Bu bölümde Mehmetcan aşık oluyor.

Küçük Ağa'nın son 9. bölümü izleyicileri ekran başına kitledi ve o günün tüm reytinglerini topladı. Reyting rekortmeni Küçük Ağa'nın 9. bölümünü izle, Küçük Ağa son bölüm izle


Sevilen dizinin bu bölümü Tüm Kişiler’de yüzde 13.12 reyting ve yüzde 29.37 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 13.27 reyting ve yüzde 28.64 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu. Kanal D Salı günü ayrıca; Prime Time Tüm Kişiler’de yüzde 24.24 izlenme payı, Prime Time A/B SES’te yüzde 23.81 izlenme payı,  Tüm Gün A/B SES’te yüzde 15.21 izlenme payı ve Tüm Gün Tüm Kişiler’de de yüzde 14.40 izlenme payı birinci oldu.

Mehmetcan yine yaramazlık yapıyor. Annesi Sinem, Mehmetcan’a pasaport çıkarmak için Emniyet'e gider ancak işler yine sarpasarar. Mehmetcan ve arkadaşları Mehmet Ağa’nın İstanbul'daki çiftliğine giderler. Ancak Okan, Ali ve Başak’ın peşine düşmüştür.


Okula yeni gelen bir kız Mehmetcan'ı etkiler. Bu kız öğrencinin annesi Ali için sürpriz olacaktır. Sinem Mehmetcan'ı alıp Londraya gitmek ister ancak tam karar verememektedir. Mehmetcan okula gelen müfettişi çok sinirlendirir ve Şirin için, Maho ile birlik olup, yine başını belaya sokar. 

KÜÇÜK AĞA 9. BÖLÜM İZLE

 
 

Etiketler :

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
EN ÇOK OKUNANLAR

YAZARLAR
ARŞİV

haberler

 

ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri